DÁRKOVÝ BOX 4 V JEDNOM

Jsme rodinná firma s několikaletou zkušeností. Suroviny dovážíme 2x v týdnu od regionálních dodavatelů . Po opracování jdou hned ten den do sušárny. Sušíme pouze horkým vzduchem (neudíme a nesušíme plynem) máme to bez konzervantů a příměsí, a proto jsou naše české Kmoníčkovi uši 100% přírodní.

DÁRKOVÝ BOX 4 V JEDNOM nabízí hovězí plíce, šlachy, vepřové uši a záušky.  

Pochoutka, kterou si psi neodepřou. Dárkové balení  obsahuje 65 ks vepřových uší, 350 g vepřových záušků, 500 g hovězích šlach a 350 g hovězích plic. Jedná se o žvýkací přírodní produkt bez použití konzervačních látek

Většina našich výrobků jsou hlavně i zdraví prospěšné pejskům, jelikož ve většině z nich (nožičky šlachy, chrupky, uši, záušky atd.) se nachází kolagen, který blahodárně působí na pohybový aparát vašich miláčků a v jiných zase například (plíce, srdce, sleziny a játra) řada minerálů. Zároveň při žvýkání našich výrobků se pejskům čistí zuby, což je dobrá prevence proti tvorbě zubního kamene.  Naše pamlsky obsahují hlavně bílkoviny, které jsou důležité pro tvorbu svalové hmoty. Po konzumaci zabezpečte pejskům dostatek vody.

Není určeno k lidské spotřebě.

Dostupnost Skladem
Kód: 200
1 996 Kč 1 782,14 Kč bez DPH
DÁRKOVÝ BOX 4 V JEDNOM
david7
Tip
Doprava zdarma

DÁRKOVÝ BOX 4 V JEDNOM nabízí hovězí plíce, šlachy, vepřové uši a záušky.  

Pochoutka, kterou si psi neodepřou. Dárkové balení  obsahuje 65 ks vepřových uší, 350 g vepřových záušků, 500 g hovězích šlach a 350 g hovězích plic. Jedná se o žvýkací přírodní produkt bez použití konzervačních látek.  Pokud by některá sušená surovina nebyla, můžeme to nahradit jinou ve stejné cenové hodnotě. Box je vhodný pro středně malá, střední a velká plemena.

Většina našich výrobků jsou hlavně i zdraví prospěšné pejskům, jelikož ve většině z nich (nožičky šlachy, chrupky, uši, záušky atd.) se nachází kolagen, který  blahodárně působí na pohybový aparát vašich miláčků a v jiných zase například (plíce, srdce, sleziny a játra) řada minerálů. Zároveň při žvýkání našich výrobků se pejskům čistí zuby, což je dobrá prevence proti tvorbě zubního kamene.  Naše pamlsky obsahují hlavně bílkoviny, které jsou důležité pro tvorbu svalové hmoty. Po konzumaci zabezpečte pejskům dostatek vody.

Není určeno k lidské spotřebě.