O nás

Jsme malá rodinná firma s několikaletou zkušeností a zároveň nadšení pejskaři. Protože máme rádi pejsky a není nám jedno čím je krmíme a odměňujeme, pustili jsme se do sušení psích pamlsků.

Suroviny dovážíme 2x v týdnu a po opracování jdou hned ten den do sušárny. Sušíme pouze horkým vzduchem (neudíme a nesušíme plynem) máme to bez konzervantů a příměsí, a proto je náš výrobek 100% přírodní.

S našimi výrobky se již delší dobu můžete setkat i ve vybraných obchodech. Jsme malovýrobci, každý kus nám prochází několikrát rukama a tím máme nejlepší kontrolu nad kvalitou. Pejskům naše sušené výrobky chutnají a z tohoto důvodu neleží dlouho na skladu. Jsme registrováni v živnostenském rejstříku a také pod pravidelnou veterinární kontrolou. Mimo jiné nás kontroluje Státní úřad pro kontrolu krmiv. Splňujeme veškerou legislativu.

o-naso-nas2

 o-nas3_smallo-nas4

Pozor: Pamlsky od nás jsou baleny v zip sáčcích. Máte na výběr několik gramáží 250g, 500g a 1000g. Skladujte při stálé teplotě a především v suchu. Při proměnlivé teplotě a vlhku se výrobek kazí. Pokud se dodrží doporučené skladování má výrobek 12 měsíců trvanlivost. Výrobky nejsou určeny k lidské spotřebě.

Vzhledem k tomu, že jsme menší firma, která dbá hlavně na kvalitu, tak pochoutky zasíláme většinou do týdne. Je to dáno dobou a cyklem sušení. Ve výjimečném případě u některých vybraných výrobkú se zaslání může i pár dnů protáhnou, jelikož některá surovina schne déle a sesychá 1/4, tak určité požadované množství trvá několik sušících cyklů. Každý týden máme čerstvé výrobky. Náš ucelený sortiment dohledáte rozdělený pod položkami vepřové, hovězí, drůbeží a ostatní. Zasíláme zatím Českou poštou a to na dobírku, kde je pouze účtováno objednané zboží, dopravné a dobírka. Více se dozvíte v rubrice o nás. 100% NATURE

Ceny jsou uvedeny s DPH.
Minimální množství objednávky: 200 Kč bez dopravného a dobírky.
Při objednání nad 1200 Kč s DPH hradíme poštovné

Cena balíku do 30kg činí 97 Kč
dopravné + 30 Kč
dobírka 127 Kč bez DPH tj:154Kč s DPH