Hovězí kost stehenní XXL, 50cm

Jsme rodinná firma s několikaletou zkušeností. Suroviny dovážíme 2x v týdnu od regionálních dodavatelů . Po opracování jdou hned ten den do sušárny. Sušíme pouze horkým vzduchem (neudíme a nesušíme plynem) máme to bez konzervantů a příměsí, a proto jsou naše české Kmoníčkovi pamlsky 100% přírodní a čerstvé.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 54
115 Kč 102,68 Kč bez DPH
Hovězí kost stehenní XXL, 50cm

 Hovězí stehenní kost XXL je vhodná pro velká a bojová plemena psi je milují,  pěkně je hovězí kost na dlouho zabaví a procvičí si žvýkací svaly. Psi si o kosti čistí chrup a posilují žvýkací svaly. Velká plemena cca 50cm. Kvalitní sušený žvýkací přírodní produkt bez použití konzervačních látek.

Většina našich výrobků jsou hlavně i zdraví prospěšné pejskům, jelikož ve většině z nich (nožičky šlachy, chrupky, uši, záušky atd.) se nachází kolagen, který  blahodárně působí na pohybový aparát vašich miláčků a v jiných zase například (plíce, srdce, sleziny a játra) řada minerálů. Zároveň při žvýkání našich výrobků se pejskům čistí zuby, což je dobrá prevence proti tvorbě zubního kamene.  Naše pamlsky obsahují i bílkoviny, které jsou důležité pro tvorbu svalové hmoty. Po konzumaci zabezpečte pejskům dostatek vody.

Není určeno k lidské spotřebě.