Kachní krky, 0,5kg

Jsme rodinná firma s několikaletou zkušeností. Suroviny dovážíme 2x v týdnu od regionálních dodavatelů . Po opracování jdou hned ten den do sušárny. Sušíme pouze horkým vzduchem (neudíme a nesušíme plynem) máme to bez konzervantů a příměsí, a proto jsou naše české Kmoníčkovi pamlsky 100% přírodní a čerstvé.

Dostupnost Skladem
Kód: 44
197 Kč 175,89 Kč bez DPH
Kachní krky, 0,5kg
Kachní krky, 0,5kg
Tip

Kvalitní sušený, drůbeží, žvýkací přírodní produkt bez použití konzervačních látek. Krky  mohou být podávány také psům s citlivostí na krmivo a obézním psům.
Rychlá odměna nabízí Vašemu psovi zdravou zábavu a zároveň se posiluje chrup a žvýkací svalstvo. Neobsahuje umělá barviva a konzervační látky. Oblíbená svačinka a pamlsek zejména středně menších, středních psů. Velkých jako odměna.

 Žvýkací drůbeží pochoutka cca 10 cm, psi ji milují.

Většina našich výrobků jsou hlavně i zdraví prospěšné pejskům, jelikož ve většině z nich (nožičky šlachy, chrupky, uši, záušky atd.) se nachází kolagen, který  blahodárně působí na pohybový aparát vašich miláčků a v jiných zase například (plíce, srdce, sleziny a játra) řada minerálů, také drůbeží jako doplněk stravy. Zároveň při žvýkání našich výrobků se pejskům čistí zuby, což je dobrá prevence proti tvorbě zubního kamene.  Naše pamlsky obsahují i bílkoviny, které jsou důležité pro tvorbu svalové hmoty. Po konzumaci zabezpečte pejskům dostatek vody.

Není určeno k lidské spotřebě.

Přednosti: 

vhodné pro alergiky, citlivé a obézní psy

lehce stravitelné

bez přídatných látek

posiluje chrup a žvýkací svalstvo

zdravá zábava

vyrobeno z čerstvých surovin