Kachní pařátky, 0,5kg

Sušený kachní pařátek je žvýkací pamlsek a svou velikostí ho doporučujeme spíše pro střední a větší psy. 

Obsahují kolagen a jeho okusováním si pes čistí zuby a posiluje žvýkací svaly. Pařátek je vhodný i pro alergiky.

 

 

Dostupnost Skladem
Kód: 216
129 Kč 115,18 Kč bez DPH
Kachní pařátky, 0,5kg

 

Kvalitní sušený, drůbeží, žvýkací přírodní produkt bez použití konzervačních látek. Pařátky  mohou být podávány také psům s citlivostí na krmivo a obézním psům.
Rychlá odměna nabízí Vašemu psovi zdravou zábavu a zároveň se posiluje chrup a žvýkací svalstvo. Neobsahuje umělá barviva a konzervační látky. Oblíbená svačinka a pamlsek zejména středně menších, středních psů. Velkých jako odměna.

 Žvýkací drůbeží pochoutka cca 8-10 cm, psi ji milují.

Většina našich výrobků jsou hlavně i zdraví prospěšné pejskům, jelikož ve většině z nich (nožičky šlachy, chrupky, uši, pařátky, záušky atd.) se nachází kolagen, který  blahodárně působí na pohybový aparát vašich miláčků a v jiných zase například (plíce, srdce, sleziny a játra) řada minerálů a stopových prvků. Proto i drůbeží je  jako doplněk stravy. Zároveň při žvýkání našich výrobků se pejskům čistí zuby, což je dobrá prevence proti tvorbě zubního kamene.  Naše pamlsky obsahují i bílkoviny, které jsou důležité pro tvorbu svalové hmoty. Po konzumaci zabezpečte pejskům dostatek vody.

Není určeno k lidské spotřebě.

vhodné pro alergiky, citlivé psy

lehce stravitelné

bez přídatných látek

posiluje chrup a žvýkací svalstvo, ale i pro zábavu.

vyrobeno z čerstvých surovin

patří mezi dietní pamlsky

 jsou přírodní, bez konzervantů a barviv

Sušené kachní pařátky Obsahují množství kolagenu, vápníku, elastinu a fosforu, pomáhají udržovat zdravý pohybový aparát. Jsou přírodní bez konzervantů a barviv a doplňuje do krmné dávky kolagen