Kuřecí křídla mix, 0,5kg

Jsme rodinná firma s několikaletou zkušeností. Suroviny dovážíme 2x v týdnu od regionálních dodavatelů . Po opracování jdou hned ten den do sušárny. Sušíme pouze horkým vzduchem (neudíme a nesušíme plynem) máme to bez konzervantů a příměsí, a proto jsou naše české Kmoníčkovi pamlsky 100% přírodní a čerstvé.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 41
215 Kč 191,96 Kč bez DPH
Kuřecí křídla mix, 0,5kg

Kvalitní sušený žvýkací přírodní produkt bez použití konzervačních látek. Žvýkací křupavé křidélka psi milují. Kuřecí produkt obsahující méně tuku. Jsou zdrojem pro psy potřebného vápníku a vitamínů B6. Kuřecí křídla jsou sušený žvýkací pochoutka. Svou velikostí jsou kuřecí křídla vhodné i pro malá plemena psů, ale i střední a velká plemena psů. Jsou křupavé, voňavé a lehce stravitelné. 

Většina našich výrobků jsou hlavně i zdraví prospěšné pejskům, jelikož ve většině z nich (nožičky šlachy, chrupky, uši, záušky atd.) se nachází kolagen, který  blahodárně působí na pohybový aparát vašich miláčků a v jiných zase například (plíce, srdce, sleziny a játra) řada minerálů. Zároveň při žvýkání našich výrobků se pejskům čistí zuby, což je dobrá prevence proti tvorbě zubního kamene.  Naše pamlsky obsahují i bílkoviny, které jsou důležité pro tvorbu svalové hmoty. Po konzumaci zabezpečte pejskům dostatek vody.

Není určeno k lidské spotřebě.