Kuřecí krky, 0,5kg

Jsme rodinná firma s několikaletou zkušeností. Suroviny dovážíme 2x v týdnu od regionálních dodavatelů . Po opracování jdou hned ten den do sušárny. Sušíme pouze horkým vzduchem (neudíme a nesušíme plynem) máme to bez konzervantů a příměsí, a proto jsou naše české Kmoníčkovi pamlsky 100% přírodní a čerstvé.

Dostupnost Skladem
Kód: 42
179 Kč 159,82 Kč bez DPH
Kuřecí krky, 0,5kg

Nízkotučná pochoutka v přírodním stavu z kuřecího masa. Neobsahuje umělá barviva a konzervační látky. Oblíbená svačinka a pamlsek zejména menších psů. Velkých psů jako odměna při výcviku.

Kvalitní sušený žvýkací přírodní produkt bez použití konzervačních látek. Žvýkací drůbeží pochoutka cca 5cm, psi ji milují.

Většina našich výrobků jsou hlavně i zdraví prospěšné pejskům, jelikož ve většině z nich (nožičky šlachy, chrupky, uši, záušky atd.) se nachází kolagen, který  blahodárně působí na pohybový aparát vašich miláčků a v jiných zase například (plíce, srdce, sleziny a játra) řada minerálů. Zároveň při žvýkání našich výrobků se pejskům čistí zuby, což je dobrá prevence proti tvorbě zubního kamene.  Naše pamlsky obsahují i bílkoviny, které jsou důležité pro tvorbu svalové hmoty. Po konzumaci zabezpečte pejskům dostatek vody.

Není určeno k lidské spotřebě.

Přednosti: 

vyrobeno z čerstvých surovin

neobsahuje chemické přísady

neobsahuje aroma a barviva

šetrně sušeno

v přírodním stavu

bez konzervačních látek

neobsahuje cukr a karamel