Vepřová střívka, zlomky, 1 Kg

 

Jsme rodinná firma s několikaletou zkušeností. Suroviny dovážíme 2x v týdnu od regionálních dodavatelů . Po opracování jdou hned ten den do sušárny. Sušíme pouze horkým vzduchem (neudíme a nesušíme plynem) máme to bez konzervantů a příměsí, a proto jsou naše české Kmoníčkovi pamlsky 100% přírodní a čerstvé.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 06
239 Kč 213,39 Kč bez DPH
Vepřová střívka, zlomky, 1 Kg

Kvalitní sušený žvýkací přírodní produkt bez použití konzervačních látek. Vepřová sušená střívka zlomky a odřezky. Psí delikatesa pro malé pejsky nebo vhodné k výcviku všech plemen jako odměna.

Většina našich výrobků jsou hlavně i zdraví prospěšné pejskům, jelikož ve většině z nich (nožičky šlachy, chrupky, uši, záušky atd.) se nachází kolagen, který blahodárně působí na pohybový aparát vašich miláčků a v jiných zase například (plíce, srdce, sleziny a játra) řada minerálů. Zároveň při žvýkání našich výrobků se pejskům čistí zuby, což je dobrá prevence proti tvorbě zubního kamene. Naše pamlsky obsahují hlavně bílkoviny, které jsou důležité pro tvorbu svalové hmoty. Po konzumaci zabezpečte pejskům dostatek vody.

Není určeno k lidské spotřebě.