Vepřová střívka

 

Jsme rodinná firma s několikaletou zkušeností. Suroviny dovážíme 2x v týdnu od regionálních dodavatelů . Po opracování jdou hned ten den do sušárny. Sušíme pouze horkým vzduchem (neudíme a nesušíme plynem) máme to bez konzervantů a příměsí, a proto jsou naše české Kmoníčkovi pamlsky 100% přírodní a čerstvé.

Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 71/0-5KG 71/1KG Zvolte variantu
219 Kč 379 Kč od 219 Kč 195,54 Kč bez DPH 338,39 Kč bez DPH od 195,54 Kč bez DPH
Vepřová střívka

Kvalitní sušený žvýkací přírodní produkt bez použití konzervačních látek. Psí delikatesa pro malé, střední a větší pejsky. Střívka se dají velice dobře stříhat, tím jsou vhodná i pro malé a velké pejsky nebo při výcviku.

Většina našich výrobků jsou hlavně i zdraví prospěšné pejskům, jelikož ve většině z nich (nožičky šlachy, chrupky, uši, záušky atd.) se nachází kolagen, který  blahodárně působí na pohybový aparát vašich miláčků a v jiných zase například (plíce, srdce, sleziny a játra) řada minerálů. Zároveň při žvýkání našich výrobků se pejskům čistí zuby, což je dobrá prevence proti tvorbě zubního kamene.  Naše pamlsky obsahují i bílkoviny, které jsou důležité pro tvorbu svalové hmoty. Po konzumaci zabezpečte pejskům dostatek vody.

Není určeno k lidské spotřebě.